Jedeme v tom už od roku 1997

Digital Travel

Jsme kompetentní partner pro marketingové projekty v turismu a outdooru

Naše síla spočívá v propojení znalostí a vhledu do cestovního ruchu s praktickým know-how v oblasti designu a digitálního marketingu. Specializace na tento segment trhu přináší výsledky. Měřitelné, transparentní, významné.
 

Koncepto Digital Travel

Jsme partnerem destinací, cestovních kanceláří, hotelů a dalších subjektů v cestovním ruchu. Navrhujeme koncepční strategie a ucelená řešení komunikace a marketingu. Propojujeme B2B partnery a B2C sektor.

Vytáhneme vás výš, posuneme dál

Služby, které poskytujeme klientům z ostatních oborů, získávají v oblasti turismu a outdooru významnou přidanou hodnotu právě tím, že je umíme použít v širších souvislostech na základě dlouhodobého vhledu do tohoto odvětví. 20 let sledujeme trendy v cestovním ruchu. Víme, jak obor funguje a kam míří.

Zkušenosti a kompetence v oblasti destinačního marketingu

Živá partnerství, sledování trendů, aktivní účast na oborových konferencích a školeních, stejně jako úspěšně realizované projekty jsou základem námi koncipovaných řešení v dynamickém prostředí cestovního ruchu.

Spoluprací s destinačními agenturami v Rakousku, Švýcarsku a Slovinsku sbíráme inspiraci i praktické zkušenosti, které našim klientům v ČR mnohdy přináší inovativní pohled na destinační marketing.

Koncepto Digital Travel

Témata, v nichž jsme jako ryba ve vodě

  • management projektu
  • analýza trhu a konkurence
  • audit webu a marketingu
  • poradenství a konzultace
  • koncept strategie a designu
  • content marketing
  • e-mailing & sociální sítě

Travel Bakers

Pečeme cestovní ruch

KONCEPTO je součástí  nezávislé odborné platformy Travelbakers sdružující profesionály v cestovním ruchu, kteří žijí turismem každý den.

Jsme tu pro vás, abychom společně upekli to nejlepší pro vaše město, vaši obec, destinaci či cestovní kancelář.

Webové stránky travelbakers.cz

Projekty v cestovním ruchu

Projet se červenými vlaky Rhétské dráhy napříč švýcarským kantonem Graubünden, vyrazit na sjezdovky či sněžnice do Rakouska, toulat se...
Že mají Čechy plán B pro případ, že bude nejhůř – a to v podobě bájného vojska dřímajícího pod horou Blaník, ví každé malé dítě. Kdo z nás...
Případová studie
V roce 2022 kancelář OEAV.CZ oslavila 25 let reprezentace Alpenvereinu v ČR a právě tento jubilejní rok byl v řadě ohledů mimořádný. Nový web je dalším krokem k lepším službám.
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný