Logo Trutnov

Informační centrum Trutnov

Klient
IC Trutnov
Realizace
08/2020 - 04/2021
Služby

marketingová strategie, UX/UI, programing

Redesign turistického portálu Trutnova je dalším v řadě našich webových projektů z oblasti cestovního ruchu. Podobně jako v ostatních případech i tentokrát jsme stáli před úkolem odlehčit a zmodernizovat prezentaci výletních cílů, tras a kalendáře akcí.

IC Trutnov web - Koncepto

Research je základ kvalitního zadání

I když jsme se již dříve intezivně oblasti Krkonoš věnovali při práci na webu celého regionu, rychle se ukázalo, že o samotném Trutnově nevíme mnoho. A to je vlastně na příběhu každého destinačního webu to nejzajímavější – nořit se do kontextu historie, místopisu a aktuálního dění, hledat klíčová témata, nejvýznamnější události a dávat je v rámci struktury stránek do souvislostí.

Další rozměr takovému projektu dává rozpočet a čas, respektive energie a schopnosti editorů využít celý potenciál on-line marketingu v němž je webová stránka pouze jedním z komunikačních nástrojů.

Výsledkem mixu výše popsaných faktorů je v případě webu IC Trutnov informační portál v základní verzi, plně připravený na další vývoj spojený s novými typy obsahu a souvisejícími funkcionalitami.

V každém případě je Trutnov městem festivalů a skvělých událostí. Za náš tým mu dáváme 5* a rozhodně doporučujeme návštěvu. Na odpoledne, na prodloužený víkend...

Podívejte se, co vám město může nabídnout a co byste měli zažít.

Navštívit Trutnov

Koncepto reklamní agentura Informační centrum Trutnov zima

Další projekty

Projet se červenými vlaky Rhétské dráhy napříč švýcarským kantonem Graubünden, vyrazit na sjezdovky či sněžnice do Rakouska, toulat se...
Že mají Čechy plán B pro případ, že bude nejhůř – a to v podobě bájného vojska dřímajícího pod horou Blaník, ví každé malé dítě. Kdo z nás...
Případová studie
V roce 2022 kancelář OEAV.CZ oslavila 25 let reprezentace Alpenvereinu v ČR a právě tento jubilejní rok byl v řadě ohledů mimořádný. Nový web je dalším krokem k lepším službám.
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný