Koncepto, marketing a design, VanCo

VanCo

Klient
VanCo.cz s.r.o.
Realizace
02/2022 - 09/2022
Služby

UX/UI, webdesign, programing

Firma VanCo patří k předním distributorům telekomunikačních technologií. Mezi její klienty se řadí i ty největší české společnosti. Nabízí projektování telekomunikačních tras včetně jejich instalace a následného 24/7 dohledu a servisu.

Za špičkovými službami však čím dál více pokulhávala úroveň firemní webové prezentace. Kompletní informace zhuštěné do jedné stránky bránily přehlednosti i funkčnosti webu jako celku.

Koncepto, marketing a design, VanCo

Výsledek? Funkční a přehledný web

Kdybychom použili otřepaný citát a napsali, že “na počátku bylo slovo...”, bylo by to až příliš snadné. Tady těch slov však bylo příliš a navíc poskládaných do firemní prezentace tak, že o úspěšné komunikaci se stávajícími či potenciálními zákazníky nemohla být ani řeč.

Redesign stránek proto představoval kompletně nový návrh webu s přehlednou strukturou, příjemnou použitelností na mobilních zařízeních a v designu odpovídajícímu úrovni firmy i jejich zákazníků.

Základem grafického zpracování byl již existující logomanuál a především již provozovaný e-shop. I při tomto projektu se rychle ukázalo, že navrhnout a především naplnit a odladit web podobného rozsahu není obvykle reálné dříve, než za několik měsíců od prvních porad. Dříve či později se totiž ukáže, že povedený design a funkční systém na správu obsahu je pouze první část celého procesu a daleko více nakonec záleží na každém slově a fotografii, která se zveřejní.

Proto je třeba zdůraznit, že práce našeho týmu je jen částí, jak věříme, zajímavého výsledku. Platí totiž i jiný otřepaný citát, a to že “obsah je král”. To znamená, že život na začátku prázdnému webu vdechnou až referenční studie, loga skutečných zákazníků, autentické fotografie, nabídka konkrétních volných míst, přehled vypsaných školení apod.

Jak se web povedl? Přesvědčte se sami!
Koncepto, marketing a design, VanCo

Další projekty

Případová studie
Značka TravelBakers reprezentuje energický tým nezávislých expertů, kteří jednotlivě i společně poskytují služby městům, obcím a turistickým...
Opravdové Krkonoše – ryzí příroda, skutečné zážitky: tak jsme pokřtili projekt, který si klade za cíl představit Krkonoše i z jiného úhlu...
Do našich nejvyšších hor můžete vstoupit na řadě zajímavých míst, ale brána do Krkonoš je jenom jedna – město Vrchlabí. Jeho výhodná poloha...
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Co může KONCEPTO udělat pro vás?

Ať už máte konkrétní plán nebo teprve hledáte řešení vašeho problému, kontaktujte nás.

Michael Pokorný