Účetnictví Hubáček

Klient
Účetnictví Hubáček s.r.o.
Realizace
04/2024 - 06/2024
Služby

branding a vizuální identita, webdesign, UX/UI, programing

Od doby, co je v České republice opět možné svobodně podnikat, se rodinná firma Účetnictví Hubáček stará o účetnictví podnikatelů a firem. Kromě účetnictví nabízí i další služby: auditorství, mzdovou agendu a poradenství.


Díky dlouhodobé kontinuitě, bohatým zkušenostem a stabilnímu týmu nyní Účetnictví Hubáček tvoří ostrov jistoty a pohody v neklidném moři podnikání, a to pro své klienty i zaměstnance.

Účetnictví Hubáček redesign Koncepto

Podnikání se správnými čísly

Pro mnoho podnikatelů je účetnictví a byrokracie nutným zlem, bez kterého by se s radostí obešli. Společnost Účetnictví Hubáček to ale vidí jinak. S čísly si vyloženě tyká. Název by sice mohl naznačovat, že se jedná o další v řadě účetních firem, které zpracovávají jednoduché a podvojné účetnictví, ale skutečnost je mnohem bohatší.

Pokud se podnikatelský subjekt rozhodne s Hubáčky spolupracovat, získává na svou stranu strategického partnera, který je díky zevrubné znalosti jeho “čísel” plně kompetentní k samostatnému jednání s úřady, stejně jako k efektivnímu poradenství v běžné agendě i při zásadních rozhodnutích. Partner, na kterého se firmy mohou spolehnout.

Logo? To byly jednoduché počty

Při návrhu loga a konceptu vizuální identity značky jsme vycházeli z rovnice: Účetnictví Hubáček + Pohoda = Úháčko. Familiární zkratka se totiž interně ujala již dávno, tudíž jsme i my pracovali jen s písmeny Ú a H. V jejich tvarovém zpracování jsme vycházeli z úsměvu, který jsme si s rovnítkem mezi účetnictvím a pohodou asociovali. Elegantní minimalistická typografie obou písmen současně vychází z tvaru závorky. Jejich znásobením pak tento grafický prvek vytváří elegantní pattern, který skvěle oživí nejen prostory kanceláří, ale i firemní tiskoviny či web.

Účetnictví Hubáček redesign Koncepto

(závěr)

Sečteno a podtrženo, na základě úvodního zadání klienta, který nemá rád komplikované věci, jsme vytvořili minimalistickou identitu, která však má rozmanité možnosti v reálných aplikacích.

Již nyní se rýsuje nový web a my se těšíme, že složité věci dokážeme říct jasně a jednoduše. Zatím si pamatujte: Podnikejte se správnými čísly; myuctujeme.cz

Účetnictví Hubáček redesign Koncepto

Další projekty

Případová studie
Jestli se vám zdá název konference cestovního ruchu trošku dlouhý, tak to se shodujeme. S devátým ročníkem organizátorům narostla křídla a...
Případová studie
Vydejme se společně na cestu za pohádkovými hrady, pískovcovými skalními městy, malebnými vyhlídkami, kde čas plyne pomalu jako voda v...
Případová studie
Značka Travel Bakers reprezentuje energický tým nezávislých expertů, kteří poskytují služby městům, obcím a turistickým destinacím v oblasti...
Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrelizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný