Malý tým – rychlá reakce

O nás

Když požadujete individuální přístup a maximální nasazení.

S vytříbeným citem pro design, agilním přístupem k řešení problémů, zvědavostí a podnikatelským myšlením se vrháme do každého projektu. Snažíme se, aby společný úsek cesty představoval kvalitně strávený čas a objevování i slepých uliček bylo přínosné.

Jsme pochopitelně jen lidé, takže v mnoha ohledech nepochybně splňujeme obecnou představu o práci v marketingu – tedy hektickému výkonu podávanému pod vlivem nadměrného množství kávy a tlakem blížících se termínů. Avšak naše odhodlání a nadšení pro to, co děláme, nám pomáhají překonávat i velké výzvy. 

Spoléháme na sílu kolektivní spolupráce a otevřenou komunikaci.
Koncepto tým

Jsme zvídaví! Nezajímá nás jen svět kolem nás a trendy v oboru, ale také vše, co potřebujeme znát o našich klientech. Důkladné pochopení firemní kultury, obchodních modelů a trhu umožňuje našemu týmu vyvíjet perspektivní řešení pro rychle se měnící prostředí.

Zásady, které se snažíme dodržovat

Během let jsme si uvědomili, jak dodržování několika hlavních zásad vše trochu usnadňuje. Nejsme sice dokonalí, ale snaha s tím něco udělat, nás každý den posouvá vpřed.

Ptáme se, posloucháme.

Základem naší práce je pochopení našich klientů, jejich obchodních cílů a potřeb jejich zákazníků. Proto vždy začínáme kladením otázek. Můžeme dokonce strávit u klienta i několik dní. A ano, posloucháme.

Uživatel na prvním místě.

Naše zkušenosti nám říkají, že je to takto správně. Nejen proto, že je proces efektivnější – výsledek je jednoduše mnohem lepší.

Prototyp co nejdřív, testování často.

Naše zkušenost je opět dobrým rádcem. Čím dříve odhalíme nástrahy, tím je pravděpodobnější, že do nich později nespadneme.

Pracujeme pro zákazníky našich klientů.

Zní to jednoduše, ale není to vždy samozřejmé. Budeme vám tuto zásadu připomínat a uvidíte, že dosáhneme zajímavých výsledků.

Možná neuděláme, co žádáte.

Pokud již znáte řešení, pravděpodobně nás nepotřebujete. Pokud jste otevřeni přístupům, o kterých jste dosud nepřemýšleli, můžeme být pro vás tím správným partnerem.

Upřednostňujeme dlouhodobé partnerství.

A stejně tak i naši klienti. Prostě proto, že je to výhodné pro obě strany. Spolupráci však nikdy nebereme jako samozřejmost a snažíme se, abychom si důvěru zasloužili.

Naši klienti nám důvěřují.

Velmi si vážíme toho, co naši klienti dělají. Současně oceňujeme, že naši klienti respektují naši práci – koneckonců si nás najímají, protože děláme něco, co oni neumí.

Nepracujeme zdarma.

Naše dovednosti, naše kreativita a kombinovaná odbornost našeho týmu jsou tím, co můžeme nabídnout. Tyto zdroje a proces, který vede k výsledkům, jsou tím, za co nás naši klienti odměňují.

Ano,
máme přístup

Kdo pro vás bude pracovat

Koncepto Michael Pokorný
Michael Pokorný
jednatel
Koncepto Jiří Foret
Jiří Foret
UX/UI design
Koncepto Simona Lošková
Simona Lošková
grafický design
Koncepto Pavla Šarmanová
Pavla Šarmanová
grafický design
Koncepto Radek Šamšula
Radek Šamšula
front-end developer
Koncepto Honza Kaláb
Honza Kaláb
copywriting, sociální sítě

Otevřenost

Nabízíme maximum ze všeho co umíme. Co nevíme či neumíme, rádi se od vás naučíme.

Úpřímnost

Říkáme, jak to vidíme a co si myslíme.

Zodpovědnost

Dohoda platí, i kdyby byla na papíře. Termín je zeď.

Spolupráce

Jsme přesvědčeni, že náš potenciál lze využít pouze tehdy, když pracujeme společně.

Naše cesta: Od smělých plánů k marketingu řízenému zákaznickou zkušeností

2015
Vzniká Koncepto
2018
Dva jsou moc, je jeden dost?
2019
UX design
2022
Strategie a data
2024
Zákaznická zkušenost

Vize překročení vlastních hranic a sdílení bohatých zkušeností z více než 15 let podnikání v cestovním ruchu a 10 let v grafickém designu vedla Michaela Pokorného a Davida Navrátila k založení naší agentury pod názvem Opti-mystic. 

V roce 2018 firma změnila název na KONCEPTO a stala se výlučným vlastnictvím Michaela Pokorného. Zrychlení rozhodovacího procesu otevřelo nové možnosti pro rozvoj a specializaci.

Pod hlavičkou Digital Travel přinášíme řešení ve webech a vizuální komunikaci pro města a destinační organizace. V našich procesech bez ohledu na obor klienta zaujalo pevné místo zaměření na uživatelskou přívětivost a optimalizaci UX. Stejně důležitý jako Marketing je i grafický Design

Naši expertízu rozvíjíme v oblasti zákaznické zkušenosti, která se stává klíčovým prvkem řízení projektů v marketingu i designu. Tzv. CX je pro nás prioritou, protože úspěch našich klientů je přímo spojen s tím, jak jejich značka komunikuje a interaguje s koncovými uživateli. Zavádíme umělou inteligenci do všech interních procesů, což nám umožňuje držet krok s technologiemi a pomáhá určovat směr i našim klientům.

Věříme, že díky neustálému vzdělávání, přizpůsobování se nejnovějším trendům a technologiím budeme i nadále schopni poskytovat špičkové služby v dynamickém prostředí digitálního marketingu i cestovního ruchu.

Změny vnímáme jako příležitost!

"Digitálnímu cestovnímu ruchu” se věnuji se stejnou vášní jako samotnému cestování.

Koncepto Michael
Ing. Michael Pokorný
jednatel agentury Koncepto
Koncepto reklamní agentura grafické studio Digital Travel

Digital Travel

Jsme profesionálním partnerem měst, obcí a destinačních organizací.
Travel Bakers

Jsme hrdým členem platformy Travel Bakers

Brandcloud
Smartemailng
Drupal
Google

Naše služby

Kombinovaná znalost marketingu a designu nám umožňuje navrhovat řešení využívajících celou škálu digitálních technologií k růstu vašeho byznysu a vaší značky.

Webové stránky, vizuální identita či koncepční strategie vznikají se znalostí vašich potřeb a potřeb vašich zákazníků. Pracujeme na základě dat, analýz a důkladně zpracovaného zadání. Do naší práce se promítají desítky úspěšně zrealizovaných projektů.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrelizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný