KREATIVA A DESIGN

Branding a vizuální identita

Budujeme silné značky a navrhujeme pro ně kampaně. Děláme zkrátka dobré věci ještě lepší. 

Odlišujeme značky a firmy díky koncepčnímu myšlení a pečlivě vytvořenému designu, který je spojuje s publikem. Naše návrhy a řešení se zaměřují na potřeby našich klientů a jejich zákazníků.

alt

Využíváme fotografií, ilustrací a typografie pro prodej myšlenek, produktů a služeb. Naše grafické studio je vám k dispozici každý pracovní den a nápaditá řešení hledáme společně. Naplno využíváme synergie různých profesí v našem týmu.

Branding

Vaše značka je mnohem víc než jen vaše logo. Logo potřebuje vizuální identitu, tedy „vzhled a použití“, aby podpořilo značku – brand. Vzhled a dojem je výsledkem systému snadno rozpoznatelných prvků zahrnujících barevnou paletu, digitální a tištěný design, písma a ikonografii.

Zákazník na prvním místě

Nad návrhem nepřemýšlíme z hlediska jednotlivých marketingových kanálů, ale z pohledu uživatelských zkušeností. Hledáme řešení propojující potřeby zákazníků s komunikačními cíli našich klientů.

Jednoduchost

Nejjednodušší způsob, jak vyjádřit složitější koncepty, je udržovat věci jednoduché a soustředit se na to podstatné. Zjednodušení znamená snadnější cestu, cestu do cíle bez zmatků a hledání toho, co hledáme.

Proces návrhu loga a vizuálního stylu

1

Analýza – rešerše

Nejprve musíme pochopit vaše firemní hodnoty, vaše obchodní cíle a potřeby vašich zákazníků, pojmenovat v čem jste jedineční a co vaše konkurence nemá. Kompletace těchto podkladů a informací je nezbytná k identifikaci vaší značky a definování komunikační strategie. 

2

Ideace

Vše je o nápadu. Nejlepší způsob, jak dostat dobrý nápad, je mít spoustu nápadů. Zákazníci často hledají značky, které je inspirují. Nalezení cesty, jak budovat značku, která takovou inspiraci přináší, je tvrdá práce. Variant písem, barev, grafických prvků a způsobů vyjádření je bezpočet.
 

3

Kreativa

Cílem je opakovanými iteracemi nápady ořezat na dřeň a nalézt řešení, které plně vyhovuje definovaným cílům. Především vaše myšlenky a názory jsou pro nás cenným vodítkem. Proto vás do procesu vtáhneme a vytvoříme prostředí, které i ve vás probudí zvědavost a povzbudí vás dostat ze sebe to nejlepší. 

 

4

Výsledek

Design mění způsob, jakým lidé vnímají vaše podnikání, a díky tomu vám věří a důvěřují. Proto úspěšná značka a její užití musí vždy vypadat skvěle a důvěryhodně. Výstupem naší práce bude manuál jednotného vizuálního stylu definujíící užití loga a ostatních grafických prvků v praktických aplikacích.

Grafický design z naší dílny

Projet se červenými vlaky Rhétské dráhy napříč švýcarským kantonem Graubünden, vyrazit na sjezdovky či sněžnice do Rakouska, toulat se...
Případová studie
Velký projekt pro skupinu sociálních podniků a chráněných dílen JUHA zahrnoval tvorbu webových stránek a návrh jednotného vizuálního stylu včetně loga, autorských ilustrací a reklamních předmětů.
Případová studie
Návrh loga a vizuálního stylu nové destinace a jejích webových stránek.

S těmito tématy jste u nás správně

  • Logo & brand
  • UX/UI design
  • Vizuální identita
  • Grafický design
  • Design systém
  • Kreativa & strategie vizuální komunikace
  • Korporátní design

Jaké logo odráží váš styl?

Pokud nemáte představu, jakou roli hraje vizuální styl ve vašem podnikání, nevadí. Od toho jsme tu my. Pomůžeme vám rozklíčovat, v jakých oblastech své logo uplatníte. Každá firma má vlastní požadavky odpovídající možnostem, ambicím i časovým potřebám.

Jednoduché výstižné logo

Jste živnostník, malá firma či menší projekt. Váš produkt či služba je určena pro menší okruh lidí. Svého zákazníka znáte dobře a pro zpracování návrhu loga není nutný velký průzkum trhu. Logo využijete pro firemní tiskoviny, označení provozovny či reklamní předměty.

Propracované originální logo s potenciálem rozvoje

Patříte k malým či středně velkým firmám, které již mají úspěšnou historii. Pracujete na projektu, u kterého očekáváte dynamický růst. Pro správné nastavení následné marketingové strategie je nezbytné analyzovat potřeby vašich zákazníků a konkurenci. Pojďme rozvíjet logo pro další marketingovou komunikaci.

Silné logo na úrovni

Lídři v oboru, ambiciózní firmy, instituce, města, kulturní podniky, významné projekty a eventy se neobejdou bez opravdu silného loga a precizních grafických výstupů. Pro důležité hráče na trhu nabízíme zpracování silného loga, na kterém postaví svůj brand.

Jděte s dobou, nebojte se redesignu

Inovacím produktů a vývoji vaší firmy by měl odpovídat také aktuální vizuální styl značky. Redesign je běžnou a nutnou (!) součástí podnikatelského života. Stejně jako nezastavíte technologický pokrok, musíte držet krok s dobou i konkurencí.

Koncepto, reklamní agentura a grafické studio, Michael Pokorný
Pojďme vytvořit něco skvělého společně

Máte nápad a nevíte, jak jej zrealizovat? Zavolejte, napište a přijdeme na to, jak vám můžeme být užiteční.

Michael Pokorný